Hodinový manželPřestali jste kvůli svému pracovnímu vytížení stíhat péči o svoji zahradu, protože kolega dlouhodobě onemocněl a vy tak musíte zvládat práci i za něj. Vedení firmy nehodlá hledat za chybějícího zaměstnance náhradu a vám nabídli na tuto dobu výhodnou finanční kompenzaci. Ovšem všechno jde na úkor vašeho volného času a tím pádem se nestíháte starat o vaši doposud pečlivě udržovanou zahradu. Po manželce takovou práci nemůžete chtít, protože ta má sama dost starostí s péčí o domácnost, když většinu času trávíte v práci, proto se snažíte najít vhodné řešení.

Budete s jeho službami maximálně spokojení

Zkuste oslovit odborníky společnosti Hodinový manžel Praha. Působí v pražském regionu a její zaměstnanci k vám mohou přijet v kteroukoli denní dobu. Výjimečné nejsou ani práce ve večerních hodinách, tzn. po 18 hodině. Její pracovníci se nebojí vzít do rukou sekačku na trávu, křovinořez, motorové nůžky, konev nebo sekyrku. Mohou zasadit vámi zakoupené stromy či keře, provést jarní průřez větví ovocných stromů, pokácet stromy a mnohé jiné další práce podle vašich potřeb.

Pokud si služby u společnosti Hodinový manžel Praha objednáte opakovaně, můžete získat věrnostní slevy a jestliže služby doporučíte dalším známým a členům rodiny, můžete získat další slevy. Pokud se obrátíte na odborníky společnosti se svými dotazy, mohou vám na ně odpovědět po telefonu nebo prostřednictvím emailu. Všechny kontakty, včetně základního ceníku, jsou uvedené na webových stránkách společnosti. Ihned vám také sdělí přibližnou cenu prací nebo vám ji v co nejkratším čase zašlou na váš email. Cenu nelze stanovit přesně, protože jde pouze odhadovat doba, po kterou se u vás zaměstnanci společnosti Hodinový manžel Praha zdrží. Svoji práci vykonávají vždy co nejlépe a nejrychleji, bez zbytečných průtahů, ale i tak se může stát, že nastane situace, se kterou nepočítali a zdrží se u vás déle, než původně odhadovali. Objednat si můžete služby i o víkendech, a to bez příplatků k ceně. Doplňkově firma provádí také čištění koberců Praha.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!